LAGOMANDRA HOTEL 4* (N. Marmaras)

images1

Попуст за рана резервација -15%  до 28.02.за престој во период 28.04-05.07 и 02.09-25.10

www.lagomandra.gr

Положба : комплекс од 2 хотели, 6км од Неас Мармарас, 100 км од Солун, на плажа.
Сместување: 160 соби и 50 свити и јуниор свити (во двата хотели). Собите се опремени со бања, балкон или веранда, клима уред, сателитска ТВ, телефон, фен, минибар и радио.
Услуга: полупансион ( појадок и вечера)
Содржини: 2 ресторани, таверна, барови, 2 снек бара, 2 бара покрај базенот, ТВ сала, мини маркети, сеф на рецепција, детско игралиште
Плажа: песочна плажа
Спорт и забава: отворени базени, два базени за деца, спортски активности,  кошарка, одбојка на плажа, билијард, пинг-понг, водени спортови.

Галерија

Ценовник

LAGOMANDRA

HOTEL 4*

период

28.04-31.05

01.10-21.10

01.06-14.06

16.09-30.09

15.06-04.07

05.07-31.08

Макс. лица

  ПОПУСТИ

01.09-15.09

СОБА

услуга

Цена по лице од ноќ ( евра)

 

1 дете 0-2

1 дете 2-14

2 дете 0-2

2 дете 2-14

3 возр.

4 возр.

DBL Superior GV

HB

34€

50€

69

87

2+1

-100%

-100%

/

/

23€

/

 DBL Superior SV

HB

36

54

72€

92

2+1

-100%

-100%

/

/

23€

/

Junior Suite Superior

HB

44

59

93

103

2+2

-100%

-100%

-100%

-100%

23€

/

Mesonette

HB

50€

72€

107

127

2+3

-100%

-100%

-100%

-100%

23€

23€

Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата, за минимум престој од 5 ноќи.   
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Забелешки