H Top Gran Casino Royal 3*, Lloret De Mar

12334405_m

Локација: Хотелот се наоѓа во познатиот комерцијален дел на Лорет де Мар, популарен по богатиот ноќен живот, ресторани, барови, продавници…

Опис: Хотел со одлична локација, особено погоден за млади парови. Секојдневно во хотелот се организираат разновидни дневни и ноќни активности. На располагање на гостите се базен, градина, тераса за сончање опремена со лежалки и чадори, 24ч рецепција, менувачница, сувенирница, ресторан, бар мини клуб, лифт, сеф и wi – fi со доплата. 

Сместување: Сите соби се климатизирани со балкон со поглед на базен, бања, фен за коса, директна телефонска линија.

Плажа: 350 м

Услуга: Полн пансион (FB)

Галерија

Ценовник

H TOP GRAND CASINO
ROYAL 3*
ПОАЃАЊЕ (C-INN) 14.јун 21.јун 01.јул 12.јул 19.јул 26.јул 02.авг 09.авг 16.авг 23.авг 30.авг
Lloret De Mar ВРАЌАЊЕ (C-OUT) 21.јун 01.јул 08.јул 22.јул 26.јул 02.авг 09.авг 16.авг 26.авг 30.авг 09.сеп
Полн Пансион со Вода и Вино (FB+ww) НОЌЕВАЊА 7 10 7 10 7 7 7 7 10 7 10
DBL возрасен 419 589 489 689 569 609 619 619 709 509 579
(2+2 / 3+1) 1 дете 2-13,99 239 239 239 239 239 239 239 239 239 239 239
  2 дете 2-13,99 327 412 362 463 400 421 425 425 470 372 408
  3 возрасен 369 489 419 559 469 499 499 499 569 429 479

Програма на патување

Забелешки