Maria Del Mar 4*, Lloret De Mar

maria 1

Локација: Хотелот е лоциран во центарот на Лорет де Мар на 200м од центарот на забавата каде има безброј ресторани, продавници и богат ноќен живот.

Опис: Хотелот располага со внатрешен и надворешен базен, летна тераса, билијард, менувачница, ТВ салон, туристичко биро, ресторан, анимациски програми…

Сместување: Собите се стандардни со балкон, имаат централно ладење, директна телефонска линија, сателитска ТВ, фен за коса, сеф (со доплата)

Плажа: 300м

Услуга: HB / FB

Галерија

Ценовник

ЦЕНОВНИК БР. 3 – ВАЛИДНОСТ ДО 31.03.2019

MARIA DEL MAR 4* ПОАЃАЊЕ (C-INN) 14.јун 21.јун 01.јул 12.јул 19.јул 26.јул 02.авг 09.авг 16.авг 23.авг 30.авг
Lloret De Mar ВРАЌАЊЕ (C-OUT) 21.јун 01.јул 08.јул 22.јул 26.јул 02.авг 09.авг 16.авг 26.авг 30.авг 09.сеп
Полу Пансион (HB) НОЌЕВАЊА 7 10 7 10 7 7 7 7 10 7 10
DBL возрасен 509 649 529 689 559 579 579 579 699 539 639
(2+2 / 3+1) 1 дете 2-11,99 239 239 239 239 239 239 239 239 239 239 239
  2 дете 2-11,99 368 437 378 455 390 402 402 402 463 384 434
  3 и 4 возрасен 469 589 489 619 509 529 529 529 639 499 589

Програма на патување

Забелешки