Tropic Park 4*, Malgrat De Mar

tropic 1

Локација:
Хотелот се наоѓа покрај море на самата променада на Малграт де Мар, 400м од центарот и железничката станица.

Опис:
Хотелот нуди четири базени меѓу кој и затворен базен, фитнес сала, сауна, еден од базените се наоѓа на покривот на хотелот од каде се пружа неверојатна глетка на целото крајбрежје. Ресторанот на хотелот нуди традиционална и меѓународна кујна. Wi – fiбесплатен во одредени јавни простории.

Сместување:
Пространи и климатизирани, собите имаат балкон кој гледа кон морето или базените. Собите се со целосно опремени бањи, сателитска ТВ, мини бар.

Плажа: 100м

Услуга:Пола Пансион (НB)

http://www.tropic-park.com/blog/en

Галерија

Ценовник

ЦЕНОВНИК БР. 3 – ВАЛИДНОСТ ДО 31.03.2019

TROPIC PARK 4*
Malgrat De Mar
ПОАЃАЊЕ (C-INN) 14.јун 21.јун 01.јул 12.јул 19.јул 26.јул 02.авг 09.авг 16.авг 23.авг 30.авг
ВРАЌАЊЕ (C-OUT) 21.јун 01.јул 08.јул 22.јул 26.јул 02.авг 09.авг 16.авг 26.авг 30.авг 09.сеп
Полу Пансион (HB) НОЌЕВАЊА 7 10 7 10 7 7 7 7 10 7 10
DBL STD возрасен 559 739 599 839 669 689 689 689 799 579 679
(2+2 / 3+1) 1 дете 2-10,99 239 466 416 539 452 462 464 464 519 411 461
  2 дете 2-10,99 397 489 416 539 452 462 464 464 519 411 461
  3 и 4 возрасен 489 599 499 669 539 559 559 559 639 489 559
DBL PREMIUM возрасен 619 809 649 949 739 759 759 759 899 649 759
(2+2 / 3+1) 1 дете 2-10,99 239 493 437 585 485 496 498 498 565 435 491
  2 дете 2-10,99 418 519 437 585 485 496 498 498 565 435 491
  3 и 4 возрасен 519 649 529 739 589 599 609 609 699 529 609
Можност за сместување на база Полн Пансион (FB) со доплата. Повеќе информации во агенција

Програма на патување

Забелешки