Ocean Paradise Resort & Spa 4*

ocean paradise 4

Лоциран на живописниот Североисточен брег на Занзибар, со поглед на тиркизниот Индиски Океан, тој е едно вистинско мало парче од рајот.

Оддалечен е окулу 45 минути возење од Аеродромот на Занзибар, патување кое е единствено и незаборавно доживување бидејќи се поминува низ типични африкански села каде што начинот на живот не се сменил стотици години наназад

Галерија

Ценовник

 

АВИО БИЛЕТ + 1 НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК ВО ДОХА + 9 ПОЛА ПАНСИОНИ + СИТЕ ТРАНСФЕРИ

 
 

 

 

     
 OCEAN PARADISE RESORT & SPA 4*  УСЛУГА  до  31.10.2017  01.11 – 21.12.2017  23.12.’17–09.01.’18  —————–
Цена по лице во STANDARD GARDEN

HB

1.495 €

1.395 €

1.995 €

—–  €

Цена по лице во SUPERIOR GARDEN

HB

1.495 €

1.395 €

 1.995 €

——  €

можност за доплата за SUPERIOR ROOM /  SUPERIOR SEAFRONT

Доплата за FB за 25€ / Доплата за Al за 35€

Задолжителна доплата за периодот за Велигден (14.04-17.04) 45€ по лице

* Цените се во евра, плаќањето се врши исклучиво во денари 1€=62мкд

Забелешки