Велигден во Аурора Ресорт 5*, Берово

82039832.jpg

Велигденски Пакет за трагачите по авантура, забава, елегантни прослави и услуга од светска класа.

Прославете ги Велигденските празници во планинскиот рај во Берово и освојте некоја од слатките награди приготвени токму за Вас!

 

Специјален пакет за Велигден по цена од 149 ЕУР за 4 дена / 3 ноќевања со појадок и вечера + користење на Wellness SPA
Користење на Wellness SPA со задолжителна претходна резервација.

Бидете дел од традиционалниот натпревар, карактеристичен за Беровскиот крај “ ИМАТЕ ЛИ КАЧОР ( најцврсто јајце ) “ и освојте ја наградата, ВАУЧЕР ЗА ВИКЕНД ПАКЕТ ВО АУРОРА РЕСОРТ, за две лица.

А слатката награда, ( Пакетче со чоколадни јајца и други, слатки Велигденски реквизити ) ќе му биде доделена на најуспешниот учесник во детскиот натпревар “ НАЈМНОГУ ЈАЈЦА “. Израдувајте ги Вашите дечиња со учество во Авантурата, ПОТРАГА ПО ОБОЕНИ ЈАЈЦА, кои ќе бидат СКРИЕНИ низ паркот во центарот на комплексот.

AR 3

Галерија

Ценовник

ПАКЕТ ЗА ВЕЛИГДЕН (полу пансион)
26/АПР – 30/ АПР/ 2019

4 Дена / 3 Ноќевања на база на полупансион + СПА

ТИП НА СОБА ЦЕНА ПО ЛИЦЕ  Дополнително Ноќевање (по лице)
Superior 149 € 40 €
De Luxe / Junior Suite 169 € 45 €
Apartment 199 € 50 €
Villa Apartment (мин.4 лица) 159 € 45 €
Попуст за трето, возрасно лице -30%
Доплата за полн пансион 10 € по лице од ноќевање

Забелешки