PALM WINGS EPHESUS BEACH RESORT*****Kushadasi

62829204

Галерија

Ценовник

 

Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата, за минимум престој од 5 ноќи. За пократок престој можна е доплата (информации во агенција).
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Забелешки