Patra Bali Resort & Spa 4*, Kuta Tuban

PATRA 10

ПРОМОТИВНИ ПАКЕТИ ЗА 2018
АВИОН + АЕРОДРОМСКИ ТАКСИ + АСИСТЕНЦИЈА + ТРАНСФЕР + ХОТЕЛ +  3 / 5 ЕКСКУРЗИИ

www.thepatrabali.com

Се простира по должината на белите песоци на плажата Јужна Кута. Нуди 2 опции за јадење, 2 големи базени, еден во лагуната и друг покрај морето. Опремен е со бесплатен Wi-Fi а сите соби се модерно опремени и декорирани во автентичен Балежански стил, со приватни балкони кои гледаат кон густото, тропско зеленило.

За Ваша забава, вработените може да организираат бројни активности како ватерполо, лекции по готвење и сл.

 

Галерија

Ценовник

Patra Bali Resort 4* – Kuta

 

Време на престој

до 30.06.2018

Услуги

BB

BB

BB

Ноќевања

7

10

12

Цена по лице во двокреветна соба
STD

935 €

1.035

1.195 €
Цената не важи за период од 24.12 – 05.01.2018

 

Програма на патување

Забелешки