PHILOXENIA BUNGALOWS 3* (Psakudia)

index

www.philoxenianet.gr

Положба: Псакудиа
Сместување: 155 соби (147 соби и 8 апартмани)опремени се со бања,фен, клима уред, сателитска ТВ, фрижидер..
Услуга: Полупансион(ноќевање со појадок)
Содржини: Ресторан, бар ( покрај базен), интернет конекција, сеф, центар за рекреација…
Плажа: песочна ( 150 м.)
Спорт и забава: Базен, детски базен, игротека…

Галерија

Ценовник

PHILOXENIA BUNGALOWS 3*

период

22.09-12.10

02.06-22.06

23.06-13.07

14.07-24.08

Макс. лица

 ПОПУСТИ

12.05-01.06

 08.09-21.09

25.08-07.09 

 

СОБА

услуга

Цена по лице за ноќевање (во евра)   

Возр.+деца

1 дете 0-2

1 дете 2-12

2 дете 0-2

2 дете 2-12

3 возр.

4 возр.

DBL

HB

35€

49€

55€

76

2+1

-100%

-100%

/

/

-30%

/

DBL bunk bed

HB

49

63€

69€

97

2+2

-100%

-100%

-100%

-100%

/

/

Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата, за минимум престој од 5 ноќи.   
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Забелешки