H Top Pineda Palace 4 *, Pineda De Mar

15711999_m

Локација: Хотелот e отворен во 2014 год. и се наоѓа на самата променада на  Пинеда де Мар покрај море, со поглед на прекрасната песочна плажа.

Опис: Хотелот во својот состав располага со ресторан, бар, надворешен базен со летна тераса на покривот од хотелот, џакузи, сауна, фитнес сала, цнек бар, мини клуб за деца…

Сместување: Сите соби имаат балкон, клима уред, модерно опремена бања со када, сателитска ТВ, телефон, мини бар

Плажа: 20 м

Услуга: Полн пансион (FB)

Галерија

Ценовник

ЦЕНОВНИК БР. 3 – ВАЛИДНОСТ ДО 31.03.2019

PINEDA PALACE 4*Sup
Pineda de Mar
ПОАЃАЊЕ (C-INN) 14.јун 21.јун 01.јул 12.јул 19.јул 26.јул 02.авг 09.авг 16.авг 23.авг 30.авг
ВРАЌАЊЕ (C-OUT) 21.јун 01.јул 08.јул 22.јул 26.јул 02.авг 09.авг 16.авг 26.авг 30.авг 09.сеп
Полн Пансион со Вода и Вино (FB+ww) НОЌЕВАЊА 7 10 7 10 7 7 7 7 10 7 10
DBL STD возрасен 529 769 619 889 689 739 749 749 889 639 759
(2+2 / 3+1) 1 дете 2-13,99 239 479 422 554 464 486 489 489 562 434 474
  2 дете 2-13,99 372 498 422 554 464 486 489 489 562 434 493
  3 и 4 возрасен 459 639 529 729 579 609 619 619 729 549 639

Програма на патување

Забелешки