Aqua Montagut 4*, Santa Susanna

17862286_m

Локација:
Хотелот се наоѓа на 200м од центарот на Санта Сузана и 150м од море.

Опис:
Хотелот располага со два базени од кои еден е детски, детско игралиште, соба за багаж и тушеви кои можат да се користат последниот ден од престојот. За своите гости анимацискиот тим на хотелот нуди мнгу богата забавна програма преку целиот ден како и ноќни забави…Одличен избор за фамилијарен одмор.

Сместување:
Сите соби се климатизирани и опремени со ТВ со рамен екран, целосно опремена бања, балкон, телефон, мини бар, сеф со доплата. Премиум собите се поглед на базен.

Плажа:
150 м

Услуга:
ноќевање со појадок (BB)

http://www.aquahotel.com/en/hotel/montagut-santa-susanna

Галерија

Ценовник

 

 

Програма на патување

Забелешки