H TOP Royal Sun Suites 4*,Santa Susanna

54070603_m

Локација: Лоциран во Санта Сузана и недалеку од плажата која нуди најразлични активности вклучувајќи и сурфање на ветер, ски на вода…
Опис: Хотелот нуди базен на кровот на базенот и тераса со лежалки и чадори, базен за деца, детско катче, вечерни и дневни забави организирани од анимацискиот тим на хотелот, менувачница, сеф и wi – fi со доплата.Гостите на хотелот имат специјална цена за користење на услугите на Top Beach Club.
Сместување:
собите се со балкон, сателитска ТВ, сеф со доплата, целосно опремена бања.
Плажа: 300м
Услуга: Полн пансион (FB)

Галерија

Ценовник

 ЦЕНОВНИК БР. 3 – ВАЛИДНОСТ ДО 31.03.2019

H TOP ROYAL SUN
SUITE 4*,
Santa Susanna
ПОАЃАЊЕ (C-INN) 14.јун 21.јун 01.јул 12.јул 19.јул 26.јул 02.авг 09.авг 16.авг 23.авг 30.авг
ВРАЌАЊЕ (C-OUT) 21.јун 01.јул 08.јул 22.јул 26.јул 02.авг 09.авг 16.авг 26.авг 30.авг 09.сеп
Полн Пансион со Вода и Вино (FB+ww) НОЌЕВАЊА 7 10 7 10 7 7 7 7 10 7 10
DBL STD возрасен 489 709 579 829 649 699 699 699 829 599 699
(2+2 / 3+1) 1 дете 2-13,99 239 239 239 239 239 239 239 239 239 239 239
  2 дете 2-13,99 351 469 402 526 444 466 469 469 533 414 464
  3 и 4 возрасен 429 599 499 679 549 579 589 589 689 519 589

 

 

Програма на патување

Забелешки