H TOP Summer Sun 3*, Santa Susanna

888565_m

Локација: Хотелот се наоѓа на шеталиштето Маритим во Санта Сузана – Маресме.

Опис: Одличен семеен хотел, располага со 2 базени за возрасни и 1 детски базен.  Тераса за сончање со чадори за сонце и лежалки, секојдневна анимација.
Сместување: Сите соби се климатизирани со балкон, бања со када или туш кабина, фен за коса, мини бар, директна телефонска линија, сеф и Wi – fi со доплата
Плажа: 70 м
Услуга: Проширен Полн пансион (FB+)

Галерија

Ценовник

ЦЕНОВНИК БР. 3 – ВАЛИДНОСТ ДО 31.03.2019

H TOP SUMMER SUN 3* ПОАЃАЊЕ (C-INN) 14.јун 21.јун 01.јул 12.јул 19.јул 26.јул 02.авг 09.авг 16.авг 23.авг 30.авг
Santa Susanna ВРАЌАЊЕ (C-OUT) 21.јун 01.јул 08.јул 22.јул 26.јул 02.авг 09.авг 16.авг 26.авг 30.авг 09.сеп
Полн Пансион со Вода и Вино (FB+ww) НОЌЕВАЊА 7 10 7 10 7 7 7 7 10 7 10
DBL возрасен 439 599 499 699 569 609 619 619 709 519 589
(2+2 / 3+1) 1 дете 2-13,99 239 239 239 239 239 239 239 239 239 239 239
  2 дете 2-13,99 327 412 362 463 400 421 425 425 470 372 408
  3 возрасен 389 499 429 569 469 499 499 499 569 439 489
                         

 

 

Програма на патување

Забелешки