Sea Star Beaurivage 5* , El Dahar

STAR4

СПЕЦИЈАЛНИ ЦЕНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ ДО 30.06

www.seastar-beaurivage-hrg.com  

Локација: Хотелот е смстен на самата песочна плажа од каде понтонски мост води до коралскиот гребен. Оддалечен е 2км од стариот дел на Хургада Ел Дахар, 9км од центарот Сакала и 10км од аеродромот.

Соби: Хотелот располага со 293 соби сите со бања, фен, САТ ТВ, телефон, клима уред, флижидер, балкон или тераса.

Содржини: Покрај главниот ресторан хотелот располага и со свој рибен ресторан, италјански и грил ресторан, повеќе барови меѓу кои и панорамски бар, дискотека, фризерски козметички салон, сала за интернет. Спорт и забава: Три хотелски базени, билјард, пинг понг, одбојка на плажа, мини голф, центар за нуркање, спа центар. Детски базен и дискотека.

 

Галерија

Ценовник

СПЕЦИЈАЛНИ ЦЕНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ ДО 30.06

SEA STAR BEAU RIVAGE 5* ПОАЃАЊЕ (C-INN) 02.јул 09.јул 16.јул 23.јул 30.јул 06.авг 13.авг 20.авг 27.авг 03.сеп 10.сеп
El Dahar ВРАЌАЊЕ (C-OUT) 08.јул 15.јул 22.јул 29.јул 05.авг 12.авг 19.авг 26.авг 02.сеп 09.сеп 16.сеп
All Inclusive (AI) НОЌЕВАЊА / ДЕНОВИ 6н / 7д 6н / 7д 6н / 7д 6н / 7д 6н / 7д 6н / 7д 6н / 7д 6н / 7д 6н / 7д 6н / 7д 6н / 7д
DBL STD возрасен 405 425 425 435 435 435 435 425 425 415 415
(2+2) 1 Дете 2-11,99 & 2 дете 2-5,99 225 225 225 225 225 225 225 225 225 225 225
  2 дете 6-11,99 315 325 325 330 330 330 330 325 325 320 320
  3 возрасен 375 395 395 405 405 405 405 395 395 385 385
(1+1) Доплата за 1/1 соба 90 100 100 105 105 105 105 100 100 95 95
SEA STAR BEAU RIVAGE 5* ПОАЃАЊЕ (C-INN) 02.јул 09.јул 16.јул 23.јул 30.јул 06.авг 13.авг 20.авг 27.авг 03.сеп
El Dahar ВРАЌАЊЕ (C-OUT) 15.јул 22.јул 29.јул 05.авг 12.авг 19.авг 26.авг 02.сеп 09.сеп 16.сеп
All Inclusive (AI) НОЌЕВАЊА / ДЕНОВИ 13н / 7д 13н / 7д 13н / 7д 13н / 7д 13н / 7д 13н / 7д 13н / 7д 13н / 7д 13н / 7д 13н / 7д
DBL STD возрасен 629 649 659 669 669 669 659 649 639 629
(2+2) 1 Дете 2-11,99 & 2 дете 2-5,99 265 265 265 265 265 265 265 265 265 265
  2 дете 6-11,99 447 457 462 467 467 467 462 457 452 447
  3 возрасен 564 584 594 604 604 604 594 584 574 564
(1+1) Доплата за 1/1 соба 182 192 197 202 202 202 197 192 187 182

Програма на патување

Забелешки