Коста Брава-зима/пролет 2018

4

Поминете осум дена на брегот на Коста Брава Маресме по екстремно ниска цена и уживајте во пријатната клима, вкусната храна залиена со светски познатата Сангрија и прошетките во еден од најубавите градови на светот – БАРЦЕЛОНА.

Коста Брава – крајбрежен регион и популарна туристичка дестинација поради умерената клима и прекрасните плажи со кристално чиста вода и волшебен, ситен песок.

Додека еден дел од брегот на Коста Брава станал развиена туристичка дестинација, останатите делови го задржале традиционалниот изглед и станале „скриенa скапоценост“ за посетителите кои сакаат нешто повеќе од сонце, море, песок и Сангрија.

 

Галерија

Ценовник

ШПАНИЈА – КОСТА БРАВА / МАРЕСМЕ

 7 НОЌЕВАЊА + ДОРУЧЕК, РУЧЕК И ВЕЧЕРА,  ПИЈАЛОЦИ (  ВИНО И ВОДА )  + ТРАНСФЕР  + РАЗГЛЕД  НА БАРСЕЛОНА

ХОТЕЛИ

ТЕРМИНИ

Цена по лице во двокреветна

ПОПУСТ ЗА  1 и 2 ДЕТЕ
02-12год.

Доплата за
еднокреветна

Попуст за трето лице

Хотели со 4*

02.01.2018 до 27.04.2018

239 €

-50%

139

- 25

28.04.2018 до 20.05.2018 249 € -50% 139 - 30
21.05.2018 до 16.06.2018 299  -50% 159  -30 

НЕ СЕ ОДНЕСУВА ЗА ПЕРИОД ЗА ПРАЗНИЦИ

Забелешка : Сместувањето ќе биде во некој од следните хотели со 4**** зависно од расположивоста во моментот на резервирање: – H Top Royal Beach, Roger De Flor, Gran Garbi, Garbo MarH Top
- Доплата од 2,5 ЕУР по лице по ден доколку сакате да го бирате хотелот ( од наведените  ) Pineda Palace, H Top Pineda Palace, Royal Sun Suites, H Top Royal Star ….
- Доплата од 5 ЕУР по лице по ден за сместување во H Top Amaika i H Top Royal Sun

Авионската карта НЕ Е ВКЛУЧЕНА ВО ЦЕНАТА НА ПАКЕТОТ !!!!

 

 

 

Забелешки