Melia Sol Sirenas Coral 4*

SOL 12

ЦЕНИТЕ СЕ ВО ФАЗА НА АЖУРИРАЊЕ

Се наоѓа на одлична локација директно на една од најубавите плажи на полуостровот Варадеро. Sol Sirenas е All Inclusive хотел за сите возрасти, кој пружа висок стандард на удобност и услуги, забавна атмосфера а особено е погоден за семејства со деца.

Детали за просториите
Има 660 соби, сите со клима уред, телефон, сателитска ТВ, сеф, купатило и тераса или балкон. Семејни соби и поврзани соби се достапни на барање.

Спорт и Фитнес
Од содржини хотелот има Базен, 2 џакузи, простории за масажа и физиотерапија, 4 тениски игралишта, сауна, ватерполо, сурфање на ветер, катамаран, кајаци, едрилици, нуркањет…

Општи објекти
Продавници, конференциски сали, дневни и ноќни забави, мини клуб.

Галерија

Ценовник

 SOL SIRENAS CORAL
RESORT 4* Varadero

 Време на престој

 11 ДЕНА / 10 НОЌИ

 Услуги

 

Се вклучено

 

 Сезона на престој

04.01-31.03.2017 01.04-30.04.2017

 ЦЕНА по лице во 1/2 соба ( STD )

 €  

 

Цените се во евра, а плаќањето се врши исклучиво во денари 1€=62мкд

Забелешки