bali-guide.jpg

(Macedonian) БАЛИ

Рајскиот остров на боговите ОКТОМВРИ 13 ДЕНА / 10 НОЌИ
1029 €
Повеќе
phuket-11

(Macedonian) Тајланд – Нова Година

СПЕЦИЈАЛНА ЦЕНА ЗА РЕЗЕРВАЦИИ ДО 15.Јули
999 €
Повеќе
ДУБАИ 2

(Macedonian) ДУБАИ – Мини одмор во октомври

Фасцинантен, Возбудлив, Космополитски ....
399 €
Повеќе
18221965_1510181245659083_1015486289543918443_n

(Macedonian) SPO за Анталија

за термини 04.06 и 11.06.2017
218 €
Повеќе
SPO SLIKA 1

(Macedonian) SPO – Грција Хотели

LAST MINUTE
99 €
Повеќе
SPECIAL OFFER

(Macedonian) SPO – Коста Брава

LAST MINUTE 28.07
Повеќе
малта 5

(Macedonian) Малта

Таму каде сонцето изгрева од срцето.....
599 €
Повеќе
CHOICE

(Macedonian) Наш избор

АНТАЛИЈА - хотели со најповолни цени, најголеми попусти и одлични услови за деца!!!
Повеќе
del 5

Delphin Be Grand Resort 5* Lara

Повеќе
costa 4

Hotelet në Kosta Brava

Летен пакет со авион од Скопје
449 €
Повеќе
SRI 5

(Macedonian) Шри Ланка и Малдиви

Бисерот на Индиски океан, Шри Ланка + Тропскиот Рај, Малдиви
1485 €
Повеќе
maldives-paradise-island

(Macedonian) МАЛДИВИ – Промотивни Пакети!

За 5 / 7 / 9 ноќевања
595 €
Повеќе
IFA-villas-1

(Macedonian) Ifa Villas Bavaro Resort & Spa 4*

695 €
Повеќе
portfolio_template31

(Macedonian) Warere Beach Hotel 3* – Zanzibar

655 €
Повеќе
costa-brava

(Macedonian) Коста Брава со сопствен превоз за лето 2017

239 €
Повеќе
ocean paradise 4

(Macedonian) Ocean Paradise Resort & Spa 4*

825 €
Повеќе
fumba 4

(Macedonian) Fumba Beach Lodge 3* , Zanzibar

825 €
Повеќе
DREAM OF 9

(Macedonian) Emerald Dream of Zanzibar 5*

12 ноќевања со појадок и вечера + трансфер аеродром-хотел-аеродром
1055 €
Повеќе
the z hotel 4

(Macedonian) The Z Hotel 4*, Zanzibar

12 ноќевања со појадок + трансфер аеродром-хотел-аеродром
965 €
Повеќе
BUMAS 4

(Macedonian) Bumas Hotel 3*, Sanur, Bali

12 ноќи на Бали + 5 екскурзии + ав. билет
845 €
Повеќе
4

(Macedonian) Коста Брава-пролет

трансфер, разглед на Барцелона +7 Полни Пансиони
239 €
Повеќе
Dubai1

OFERTA PROMOTIVE PËR NË DUBAI.

СОВРЕМЕНОТО ЧУДО НА ДЕНЕШНИЦАТА.
145 €
Повеќе
phuket2-3

(Macedonian) Пукет

Бели, песочни плажи, возбудливи авантури, незаборавни забави...
345 €
Повеќе
map

(Macedonian) Крстарење по Волга

939 €
Повеќе
JAYAKRTA 5

(Macedonian) The JAYAKARTA Bali 4*

10 ноќи на Бали + 3 екскурзии + ав. билет
995 €
Повеќе
image (1)

(Macedonian) Бангкок + Ко Чанг

KOH CHANG – ЕГЗОТИЧНИОТ ОСТРОВ НА СЛОНОВИТЕ
875 €
Повеќе
18414472

(Macedonian) Coin de Mire Attitude Hotel 3***

635 €
Повеќе
SPO SLIKA 1

(Macedonian) АНТАЛИЈА АРАНЖМАНИ

Повеќе
kawama 2

(Macedonian) Villa Kawama 3*, Varadero,Cuba

Колоритните бунгалови лежат расфрлани меѓу зелените тропски дрвја
595 €
Повеќе
barlo 7

(Macedonian) Barlovento 4*, Varadero, Cuba

Хотел САМО ЗА ВОЗРАСНИ лица
775 €
Повеќе
PATRA 10

(Macedonian) Patra Bali Resort & Spa 4*

10 ноќи на Бали + 3 екскурзии + ав. билет
1095 €
Повеќе
ИБИС 17

(Macedonian) Ibis Style Benoa 3* Nusa Dua

875 €
Повеќе
favolosa 2

(Macedonian) COSTA FAVOLOSA

Крстарења со еден од најлуксузните бродови на Costa Cruises
109 €
Повеќе
SEAGULL 3

(Macedonian) ХУРГАДА

330 €
Повеќе
image (4)

(Macedonian) Бангкоk + Пукет

3 ноки во Бангкок + 7 ноки на Пукет
795 €
Повеќе