Пакети и Промоции

Поволни пакети и промоции во прекрасниот Аурора Ресорт & Спа 5* – Берово
Желни сте за малку мир, спокојство, свеж воздух? Аурора Ресорт и Спа е вистинското место за вас.
Сместен во срцето на Малешевијата, на брегот на Беровското езеро, ресортот со пет ѕвездички нуди задоволство на сите сетила. Направен по светски еко стандарди, од вулкански камен стар три милиони години и од дрво, одлично се вклопува во природата која плени со своето раскошно зеленило.
На 1.100 метри надморска висина, комплексот составен од луксузни куќички со капацитет од 100 гости е одличен избор за бегство од градската врева и дневната рутина.

zima 16

(Macedonian) Зимска Бајка

од 119€
HB

Извинете, овој текст е достапен само во Macedonian. ... Повеќе

82039832.jpg

(Macedonian) Велигден во Аурора Ресорт 5*, Берово

од 149€
HB

Извинете, овој текст е достапен само во English и Macedonian. ... Повеќе

spo

(Macedonian) Неделна & Викенд Промоција

од 75€
HB

Извинете, овој текст е достапен само во English и Macedonian. ... Повеќе

spo

(Macedonian) Екстра поволен пакет

од 119€
HB

Извинете, овој текст е достапен само во Macedonian. ... Повеќе

Romancecover

(Macedonian) Романтично Бегство

од 190€
HB

Извинете, овој текст е достапен само во Macedonian. ... Повеќе

family-holiday1

(Macedonian) Фамилијарен Викенд Пакет

од 229€
HB+

Извинете, овој текст е достапен само во English и Macedonian. ... Повеќе

Fall_Family_Vacation

(Macedonian) Фамилијарен Неделен Пакет

од 395€
HB+

Извинете, овој текст е достапен само во English и Macedonian. ... Повеќе