Emerald Hideway Of Nungwi Resort & SPA 5*, Nungwi

еме 15

Извинете, овој текст е достапен само во Macedonian.

Галерија

Ценовник

АВИО БИЛЕТ + 1 НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК ВО ДОХА + 9 НОЌЕВАЊА СО AI ( СЕ ВКЛУЧЕНО ) + СИТЕ ТРАНСФЕРИ 

 

Emerald Hideway Of Nungwi Resort & SPA 5*

УСЛУГА

 DO 20. 12. 2017

Цена по лице во Luxury Junior Suite

AI

1.795 €

Цена по лице во Prestige Junior Suite

AI

1.945 €

Редукција до Пола пансион – 180ЕУР

*Цените се валидни за резервации заклучно со 31. Октомври

* Цените се во евра, плаќањето се врши исклучиво во денари 1€=62мкд

Забелешки