(Macedonian) Москва -Нова Година 2019

is1-300x217

Извинете, овој текст е достапен само во Macedonian.

Галерија

Ценовник

 ХОТЕЛ 4*
(Москва) 

ВРЕМЕ НА ПРЕСТОЈ

31.12 – 04.01.2019

УСЛУГИ

BB

НОЌЕВАЊА

4

Редовна Пакет Цена по лице во двокреветна (1/2) соба

465 € / 28.830мкд

 

 

Дете 2-11.99г во соба со 2 возрасни на помошен лежај

420 € / 26.040 мкд

Доплата за еднокреветна соба

85 € / 5270 мкд

Програма на патување

Забелешки