(Macedonian) Фамилијарен Неделен Пакет

Fall_Family_Vacation

Извинете, овој текст е достапен само во English и Macedonian.

Галерија

Ценовник

Фамилијарен Неделен Пакет (Валидност: Недела – Петок)

5 дена / 4 ноќевања во Џуниор Суит или Делукс соба + Проширен Пола Пансион (лесен ручек)

 Тип на соба

Цена на пакет

Дополнително ноќевање

Џуниор Суит / Делукс 

395 €

НЕДЕЛА – ПЕТОК = 89€
ПЕТОК – НЕДЕЛА = 95€

*Доплата за сместување на 3то возрасно лице во соба: 115 ЕУР
Максимум сместување: 2 возрасни + 2 деца (под 12 год) / 3 Возрасни + 1 дете (под 12 год)*

4 ноќевања во делукс или џуниор свит, ПРОШИРЕН ПОЛА ПАНСИОН – појадок + лесен ручек ( Салата / Супа / Пица / Пастрмајлија / Шпагети / Пита или слично ) + Вечера//сместување: макс 2 деца до 12 години со 2 возрасни

*валидност: петок – недела

*цена за дополнително ноќевање: 105 € од ден по соба

*доплата за трето возрасно лице во соба (12+ год) – 75 € (макс 3 возрасни + 1 дете)

 

Забелешки