(Macedonian) Санкт Петерсбург & Москва -Нова Година 2019

is

Извинете, овој текст е достапен само во Macedonian.

Галерија

Ценовник

 МОСКВА & СТ.ПЕТЕРСБУРГ

 

29.12.-05.01.2019

7 НОЌЕВАЊA СО ПОЈАДОК

 

BEST WESTERN PLUS VEGA HOTEL4* &  Hotel MOSKVA 4*

 

Цена по лице во 1/2 соба на база ноќевање со појадок

635€ / 39370мкд

Цена за деца 2-11,99 со 2 возрасни
(на дополнителен кревет)

580€ / 35960 мкд

Доплата за 1/1 (еднокреветна соба)

135€ / 8370 мкд

за 3то возрасно лице не следува попуст!

Програма на патување

Забелешки