(Macedonian) Коста Брава – есен2019

4

Извинете, овој текст е достапен само во Macedonian.

Галерија

Ценовник

ШПАНИЈА – КОСТА БРАВА / МАРЕСМЕ

 7 НОЌЕВАЊА + ДОРУЧЕК, РУЧЕК И ВЕЧЕРА,  ПИЈАЛОЦИ (  ВИНО И ВОДА )  + ТРАНСФЕР  + РАЗГЛЕД  НА БАРСЕЛОНА

ХОТЕЛИ

ТЕРМИНИ

Цена по лице во двокреветна

ПОПУСТ ЗА  1 и 2 ДЕТЕ
02-12год.

Доплата за
еднокреветна

Попуст за трето лице

4* 22.09.2019 -22.12.2019 249  -50% 159  -30 
 

НЕ СЕ ОДНЕСУВА ЗА ПЕРИОД ЗА ПРАЗНИЦИ

Забелешка : Сместувањето ќе биде во некој од следните хотели со 4**** зависно од расположивоста во моментот на резервирање: – H Top Royal Beach, Roger De Flor, Gran Garbi, Garbo MarH Top
- Доплата од 2,5 ЕУР по лице по ден за наведените сместување во наведените хотеил: Mercury, Pineda Palace, H Top Pineda Palace, Royal Sun Suites, H Top Royal Star ….
- Доплата од 5 ЕУР по лице по ден за сместување во H Top Amaika i H Top Royal Sun

Авионската карта НЕ Е ВКЛУЧЕНА ВО ЦЕНАТА НА ПАКЕТОТ !!!!

 

 

 

Забелешки