Sunrise Holidays Resort 5*( Adults only )

11

ЦЕНИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗАКЛУЧНО СО  30. 04. 2019

Sunrise Holidays Resort 5* AI
Хотелот се наоѓа на 500м. од стариот центар на градот и на окулу 4км. од новиот, во познатата улица Шератон, преку пат од познатиот хотел Sun&Sea. Има своја песочна плажа и вештачки остров на кој се наоѓаат чадори и лежалки за гостите на хотелот.
Од содржини на гостите на хотелот на располагање им се, базен за деца и возрасни, терени за одбојка на песок, фитнес сала и теретана, терени за сквош, пинг понг, билијард, дајвинг и аква центар, повеќе ресторани, барови, дискотека, СПА центар, клуб за деца, менувачница, саун, собна услуга, масажа, лекар..

Хотелот има стандардни двокреветни и двокреветни со додатен лежај соби, сите со купатило со туш кабина и фен за коса, клима уред, САТ ТВ, телефон, мини бар и сеф.

Хотелот е идеален како за оние кои преферираат мирен и спокоен одмор покрај море така и за оние кои сакаат да уживаат во ноќниот живот на Хургада.

10

 

Галерија

Ценовник

Ноќевања 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6
Термин од: 17.јун 24.јун 01.јул 08.јул 15.јул 19.јул 22.јул 26.јул 29.јул 02.авг 05.авг 09.авг 12.авг 16.авг 19.авг 23.авг 26.авг 30.авг 02.сеп 06.сеп 09.сеп 13.сеп 16.сеп 23.сеп
STANDARD PROMO & ALL INCLUSIVE
Цена по лице во двокреветна соба 469 469 469 469 469 469 469 469 479 489 489 489 489 489 489 489 489 469 469 469 469 469 469 469
Цена за еднокреветна соба 579 579 589 589 589 589 589 589 599 609 609 609 609 609 609 609 609 589 579 579 579 579 579 579
Трет возрасен 409 409 409 409 409 409 409 409 419 429 429 429 429 429 429 429 429 409 409 409 409 409 409 409
STANDARD SEA VIEW & ALL INCLUSIVE
Цена по лице во двокреветна соба 489 489 489 489 489 489 489 489 499 509 509 509 509 509 509 509 509 489 489 489 489 489 489 489
Цена за еднокреветна соба 609 609 619 619 619 619 619 619 629 639 639 639 639 639 639 639 639 619 609 609 609 609 609 609
Трет возрасен 429 429 429 429 429 429 429 429 439 449 449 449 449 449 449 449 449 429 429 429 429 429 429 429
SUPERIOR DIRECT SEA VIEW & ALL INCLUSIVE
Цена по лице во двокреветна соба 579 579 589 589 589 589 589 589 599 599 599 599 599 599 599 599 599 589 579 579 579 579 579 579
Цена за еднокреветна соба 749 749 769 769 769 769 769 769 779 789 789 789 789 789 789 789 789 769 749 749 749 749 749 749
Трет возрасен 549 549 529 529 529 529 529 529 539 539 539 539 539 539 539 539 539 529 549 549 549 549 549 549
Ноќевања 10 10 9 10 9 10 9 10 9 10 9 10 9 10 9 10 9 10 9 9
Термин од: 08.јул 15.јул 19.јул 22.јул 26.јул 29.јул 02.авг 05.авг 09.авг 12.авг 16.авг 19.авг 23.авг 26.авг 30.авг 02.сеп 06.сеп 09.сеп 13.сеп 20.сеп
STANDARD PROMO & ALL INCLUSIVE
Цена по лице во двокреветна соба 629 629 589 629 599 639 609 649 609 649 609 649 609 639 589 619 579 619 579 579
Цена за еднокреветна соба 819 819 769 819 779 839 789 849 789 849 789 849 789 829 759 799 749 799 749 749
Трет возрасен 539 539 499 539 509 549 519 559 519 559 519 559 519 549 499 529 489 529 489 489
STANDARD SEA VIEW & ALL INCLUSIVE
Цена по лице во двокреветна соба 659 659 619 659 629 679 639 679 639 679 639 679 639 669 619 649 609 649 609 609
Цена за еднокреветна соба 869 869 799 869 809 889 829 899 829 899 829 899 829 879 799 849 789 849 789 789
Трет возрасен 569 569 529 569 539 559 549 589 549 589 549 589 549 579 529 559 519 559 519 519
SUPERIOR DIRECT SEA VIEW & ALL INCLUSIVE
Цена по лице во двокреветна соба 819 819 769 819 769 839 779 839 779 839 779 839 779 829 759 809 759 809 759 759
Цена за еднокреветна соба 1.109 1.109 1.029 1.109 1.039 1.129 1.049 1.139 1.049 1.139 1.049 1.139 1.049 1.119 1.019 1.089 1.009 1.089 1.009 1.009
Трет возрасен 729 729 679 729 679 749 719 749 719 749 719 749 719 739 669 719 669 719 669 669
Ноќевања 13 13 13 13 13 13 13 13 13 13 13 13 13 13 13 13 13 13 13 13 13 13
Термин од: 17.јун 24.јун 01.јул 08.јул 15.јул 19.јул 22.јул 26.јул 29.јул 02.авг 05.авг 09.авг 12.авг 16.авг 19.авг 23.авг 26.авг 30.авг 02.сеп 06.сеп 09.сеп 16.сеп
STANDARD PROMO & ALL INCLUSIVE
Цена по лице во двокреветна соба 729 739 749 749 749 749 749 759 769 769 769 769 769 769 769 759 749 739 729 729 729 729
Цена за еднокреветна соба 959 969 989 989 989 989 999 1.009 1.019 1.029 1.029 1.029 1.029 1.029 1.029 1.009 989 969 959 959 959 959
Трет возрасен 609 619 599 599 599 599 629 639 649 649 649 649 649 649 649 639 629 619 609 609 609 609
STANDARD SEA VIEW & ALL INCLUSIVE
Цена по лице во двокреветна соба 769 779 789 789 789 789 789 799 809 809 809 809 809 809 809 799 789 779 769 769 769 769
Цена за еднокреветна соба 1.029 1.039 1.039 1.039 1.039 1.039 1.049 1.069 1.079 1.079 1.079 1.079 1.079 1.079 1.079 1.069 1.059 1.039 1.029 1.029 1.029 1.029
Трет возрасен 649 659 669 669 669 669 669 679 689 689 689 689 689 689 689 679 669 659 649 649 649 649
SUPERIOR DIRECT SEA VIEW & ALL INCLUSIVE
Цена по лице во двокреветна соба 979 979 989 989 989 989 999 999 1.009 1.019 1.019 1.019 1.019 1.019 1.019 999 989 979 979 979 979 979
Цена за еднокреветна соба 1.329 1.339 1.359 1.359 1.359 1.359 1.369 1.379 1.389 1.399 1.399 1.399 1.399 1.399 1.399 1.379 1.359 1.339 1.329 1.329 1.329 1.329
Трет возрасен 859 859 869 869 869 869 879 879 889 899 899 899 899 899 899 879 869 859 859 859 859 859

Програма на патување

Забелешки