Villa Kawama 3*, Varadero,Cuba

kawama 2

Иако Вила Kawama дише во атмосфера на традиционална HACIENDA, таа е, всушност, all inclusive одморалиште составено од повеќе атрактивни згради и бујни тропски градини. Колоритните куќи и бунгалови лежат расфрлани меѓу зелените тропски дрвја вопрекрасен рајски амбиент. Се наоѓа дирекно на плажа, и на само неколку-минути пешачење од центарот на Varadero. Хотелот ги има следните содржини: 4 базени, а-ла-carte ресторани , 7 барови, продавници..

Собите се опремени со телефон, САТ ТВ, сеф, фен за коса, мини бар, клима уред..

Галерија

Ценовник

 Villa Kawama 4*
Varadero

 Време на престој

 11 ДЕНА / 10НОЌИ 

 Услуги

 

Се вклучено

 Сезона на престој

01.02 – 31.03.2017     01.04 – 14.07.2017 15.07-24.08.2017 25.08-31.10.2017

 ЦЕНА по лице во 1/2 соба

725 595 655 595

Цените НЕ вклучуваат авионски билети
Turkish AirlinesЦена на Авионска карта од Скопје до Хавана и назад = 729ЕУР Аеродромски такси
Croatia AirlinesЦена на Авионска карта од Скопје до Хавана и назад = 750ЕУР + 203ЕУР Аеродромски такси
Специјални цени за  Авионска карта од Белград до Хавана и назад за пакет аранжман  = 713ЕУР

Цените се во евра, а плаќањето се врши исклучиво во денари 1€=62мкд

Забелешки