Villa Tortuga 3*, Varadero

tortuga 3

ЦЕНИТЕ СЕ ВО ФАЗА НА АЖУРИРАЊЕ

Лоцирана на тивка уличка во близина на главниот пат на почетокот на селото Varadero, Вила Tortuga е опкружена со бујна, тропска вегетација.
Веднаш до главниот влез – од страна на улицата има една волшебна тераса каде што гостите уживаат во своета кафе, еспресо или капучино.
Во цнтарот на комплексот се наоѓа простран базен кој опкружен со најразлични тропски растенија и опремен со лежалки и чадори како и бар во кој се служат најразлични егзотични коктели.
Хотелот нуди многу можности за спортски активности како билијард, едрење, сурфање, катамаран, одбојка, пинг понг.
Постојат три ресторани (вклучувајќи 2 a la carte), како и неколку барови кои работат на база на СЕ ВКЛУЧЕНО.

Галерија

Ценовник

 Gran Caribe
Villa Tortuga 3*

Varadero

 Време на престој

 11 ДЕНА / 10 НОЌИ 

 Услуги

 

Се вклучено

 Сезона на престој

01.02 – 31.03.2017 01.04 – 14.07.2017 15.07-24.08.2017 25.08-31.10.2017

 ЦЕНА по лице во 1/2 соба

 €   € 665 585

 

Цените се во евра, а плаќањето се врши исклучиво во денари 1€=62мкд

Забелешки