Xanthe Resort & Spa 5*

9824915

download

 

 

 

Локација: Хотелот е лоциран на само 5 км од центарот на Сиде и близу Манавгат. Оддалечен е 51 км од аеродромот во Анталија.

Плажа: Сопствена песочна плажа на која гостите на хотелот имаат бесплатни лежалки и чадори за сонце.

Сместувачки капацитети: Сите соби се опремени со мини бар, сателитска ТВ, клима уред, бања, сеф и балкон.

Дополнителни содржини: Хотелот располага со еден главен ресторан, 1 а ла карт ресторан, 3 бара, отворен базен и аква парк, затворен базен, базен за деца, а можете да се рекреирате со пинг понг, одбојка на плажа, тениски терен, кошарка, турска бања, сауна, фитнес центар.

Услуга: All inclusive

Галерија

Програма на патување

Забелешки