Zan View Hotel 3*, Kiwengwa

zan 8

Добредојдовте во вашиот дом во рајот.  Релаксација е клучот во Zan View Hotel и нашите соби и простории го одразуваат тоа совршено.
Со поглед на Индискиот Океан, Zan View Хотелот се наоѓа во селото Каиро во Kiwengwa. Располага со градина, ресторан, бар и рецепција со 24часовно работно време.
Пространите соби се опремени со традиционален мебел и нудат поглед кон прекрасната тропска градина или кон бесрајната морска шир.

Во ресторанот се служи локалната кујна а пијалоци и коктели се нудат во барот.
На располагање се низа на активности во кои може да се ужива на лице место или во околината, вклучувајќи нуркање, едрење, возење велосипед, јавање и риболов.

Zan View Hotel е на околу 45 минути возење од меѓународниот аеродром
Овој хотел е оценет за најдобра вредност во Kiwengwa!
zan 6

Галерија

Ценовник

АВИО БИЛЕТ + 1 НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК ВО ДОХА + 9 ПОЛА ПАНСИОНИ + СИТЕ ТРАНСФЕРИ

 

Zan View Hotel 3*

УСЛУГА

16.10 – 05.12.2017 

05.12 – 05.01.2018

Цена по лице во STD DBL

HB

1.175 €

1.325

Цена по лице во DBL Sea View

HB

1.245 €

1.415 €

Редукција за Ноќевање со појадок – 240ЕУР

* Цените се во евра, плаќањето се врши исклучиво во денари 1€=62мкд

Забелешки